Strona główna / O firmie / Partnerzy

Partnerzy

Cisco Systems jest światowym liderem, wytwarzającym produkty sieciowe dla wszystkich gałęzi gospodarki, począwszy od rozwiązań dla małych firm po skomplikowane systemy dla dużych korporacji. Oferowane rozwiązania obejmują urządzenia aktywne dla sieci LAN, WLAN i WAN, systemy telefonii, wideokonferencji IP, transmisji głosu w sieciach danych, systemy bezpieczeństwa, wirtualne sieci prywatne oraz oprogramowanie zarządzające każdą w wymienionych technologii.

Cisco Systems dostarcza swoim Klientom nie tylko odpowiednie do ich potrzeb rozwiązania, ale również pozwala Partnerom na korzystanie ze swoich doświadczeń w zakresie stosowania odpowiedniej metodyki do jej wdrożenia.Więcej informacji o Cisco Systems na stronie: www.cisco.com

     

Cisco Systems


          

Juniper Network jest pionierem innowacyjnych rozwiązań oraz architektury sieciowej, która składa się z innowacyjnych rozwiązań sprzętowych, obsługiwanych przez zgodny, unikalny i jednolity systemu operacyjny Junos.

Juniper Networks projektuje , opracowuje i sprzedaje produkty i usługi, które dostarczają swoim klientom pełne i niezawodne rozwiązania sieciowej. Juniper oferuje przede wszystkim zawansowane routery, przełączniki oraz zapory sieciowe dla dostawców usług sieciowych, korporacji oraz segmentu SMB. Ponadto producent oferuje pełne rozwiązania dla infrastruktury bezprzewodowowej w sieci LAN (WLAN). Juniper oferuje także rozwiązania z zakresu ochrony użytkowników , aplikacji i danych.

 

   

 

Juniper Networks


     

Wszelkie znaki towarowe użyte na stronie stanowią własność uprawnionych spółek.


© Copyright NetContractor. Wszelkie prawa zastrzeżone.