Strona główna / Szkolenia / Dlaczego my?

Dlaczego my?

Autorskie szkolenia

Nasza autorska forma szkoleń kładzie szczególny nacisk na praktyczną wiedzę i umiejętności niezbędne w codziennej pracy. Przekaz praktycznej wiedzy realizujemy głównie poprzez ćwiczenia laboratoryjne poprzedzone technologicznymi wykładami. Skupiamy się na praktycznych zagadnieniach i poświęcamy więcej czasu na użyteczne technologie niezbędne w codziennej pracy.

Nasze szkolenia realizują program oficjalnych szkoleń producentów danej technologii jednakże poświęcamy w nich więcej czasu na ważne tematy z punktu widzenia ich praktycznego zastosowania w realnych środowiskach IT i dokładnie omawiamy praktyczne zagadnienia oraz problemy występujące w sieci produkcyjnej.

Szkolenia są w pełni interaktywne i zachęcamy swoich uczestników do aktywnego udziału i zadawania pytań podczas zajęć.

Doświadczeni inżynierowie

Szkolenia prowadzone są przez inżynierów z ponad 11-letnim doświadczeniem przy międzynarodowych projektach dotyczących rozwiązań sieciowych dla instytucji z branży outsourcingu IT, telekomunikacyjnej, finansowej oraz retail.

Kompetencje naszych inżynierów potwierdzają także liczne certyfikaty takich firm jak Cisco i Juniper w tym prestiżowy tytuł Cisco Certified Internetwork Expert.

Otwarci i elastyczni

Na życzenie naszych klientów jesteśmy gotowi zorganizować szkolenie w siedzibie klienta na terenie całej Polski. Jesteśmy otwarci dla naszych klientów dlatego zakres szkolenia może zostać zaktualizowany o konkretne wymagania.

Szkolenie może być prowadzone w języku angielskim, jeżeli taka tylko będzie prośba - no problem :).

Wartości dodane

Nasze szkolenia nie kończą się o godzinie 17. Mając na uwadze ograniczony dostęp do wybranych urządzeń sieciowych przez naszych uczestników umożliwiamy im 24h zdalny dostęp do naszego laboratorium przez cały okres szkolenia oraz przez pozostałe dni do końca tygodnia, co pozwala przećwiczyć i w pełni zrozumieć wybrane technologie oraz ugruntować wiedzę.

Pozostajemy w stałym kontakcie z uczestnikami naszych szkoleń i w przypadku dodatkowych pytań po zakończonym kursie służymy wsparciem i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Wszelkie znaki towarowe użyte na stronie stanowią własność uprawnionych spółek.


© Copyright NetContractor. Wszelkie prawa zastrzeżone.